.SETEMBRE 06
otel·lo de william shakespeare direcció carlota subirós 14/09 a 15/10
un matrimoni de boston de david mamet direcció josep maria mestres 15/09 a 19/11
.OCTUBRE 06
otel·lo de william shakespeare direcció carlota subirós 14/09 a 15/10
un matrimoni de boston de david mamet direcció josep maria mestres 15/09 a 19/11
al llarg del kurt de damià barbany i vicky peña 1,8,15 i 22/10
JOVEM NOITE PROTUGUESA 1 woyzeck de georg büchner direcció nuno cardoso 18 i 19/10
JOVEM NOITE PROTUGUESA 1 concierto de o’questrada – tascastour 18 i 19/10
sin noticias de gurb rosa novell diu eduardo mendoza 23/10
alfonso vilallonga & the cabaret rose live 25/10
JOVEM NOITE PROTUGUESA 2 diário de mafalda arnauth 27/10
european house creació i direcció àlex rigola 31/10 a 12/11
.NOVEMBRE 06
un matrimoni de boston de david mamet direcció josep maria mestres 15/09 a 19/11
european house creació i direcció àlex rigola 31/10 a 12/11
i apologize creació i coreografia gisèle vienne 10 i11/11
metamorfosis de franz kafka direcció i dramatúrgia àlex ollé - javier daulte 14/11 a 3/12
la baraque creació i direcció volière dromesko 22/11 a 3/12
el fervor de la perseverança creació i direcció carles santos 23/11 a 3/12
.DESEMBRE 06
metamorfosis de franz kafka direcció i dramatúrgia àlex ollé - javier daulte 14/11 a 3/12
la baraque creació i direcció volière dromesko 22/11 a 3/12
el fervor de la perseverança creació i direcció carles santos 23/11 a 3/12
la cantant calba & la cantant calba al mc donald's d'eugène ionesco & lluïsa cunillé direcció joan ollé 12/12 a 14/01
körper coreografia i direcció sasha waltz 15 i 16/12
.GENER 07
la cantant calba & la cantant calba al mc donald's d'eugène ionesco & lluïsa cunillé direcció joan ollé 12/12 a 14/01
mòbil de sergi belbel direcció lluís pasqual 10/01 a 18/02
pere arquillué diu gabriel ferrater direcció pere arquillué 15/01
das paradies experiment creació i direcció roger bernat 18 a 28/01
.FEBRER 07
mòbil de sergi belbel direcció lluís pasqual 10/01 a 18/02
assaig obert banishment dram. anna torres direcció josep mesia 3, 10 i 17/02
una còpia de caryl churchill direcció jordi prat i coll 7/02 a 4/03
assaig obert el factor luxemburg dram. pere riera direcció víctor muñoz 10,17,24/02-3/03
orion concepte i direcció cesc gelabert 22/02 a 4/03
.MARÇ 07
una còpia de caryl churchill direcció jordi prat i coll 7/02 a 4/03
orion concepte i direcció cesc gelabert 22/02 a 4/03
assaig obert el factor luxemburg dram. pere riera direcció victor muñoz 10,17,24/02-3/03
artaud erinnert sich an hitler und das romanische café de tom peuckert direcció paul plamper 6 i 7/03
mnemopark creació i direcció stefan kaegi 10 i 11/03
tres versions de la vida de yasmina reza direcció xicu masó 14/03 a 1/04
tragedia endogonidia.BR.#04 bruxelles/brussel de romeo castellucci direcció romeo castellucci i chiara guidi 16 i 17/03
macbeth de william shakespeare direcció jürgen gosch 24 i 25/03
.ABRIL 07
tres versions de la vida de yasmina reza direcció xicu masó 14/03 a 1/04
el dúo de la africana un espectacle de xavier albertí i lluïsa cunillé direcció x. albertí 12/04 a 6/05
assaig obert la africana dram. isabel díaz direcció juan morillo 14,21,28/04
RADICALS LLIURE four movements for survival cía. amaranto 26,28 i 29/04
5,11 i 12/05
RADICALS LLIURE volum 2 de tomàs aragay i sofia asencio direcció tomàs aragay 27 i 29/04
3,10,11,13/05
RADICALS LLIURE teenager experience : straithen con freigthen de nao albet i marcel borràs direcció nao albet 28/04
5 i 12/05
.MAIG 07
el dúo de la africana un espectacle de xavier albertí i lluïsa cunillé direcció x. albertí 12/04 a 6/05
RADICALS LLIURE four movements for survival cía. amaranto 26,28 i 29/04
5,11 i 12/05
RADICALS LLIURE volum 2 direcció tomàs aragay 27 i 29/04
3,10,11,13/05
RADICALS LLIURE teenager experience. straithen con freigthen de nao albet i marcel borràs direcció nao albet 28/04
5 i 12/05
RADICALS LLIURE de los condenados creació i direcció sergi fäustino 2,5,6,9,12,13/05
RADICALS LLIURE choque #1 / binari coreografia i direcció anna roblas / keith morino 3,6,12/05
RADICALS LLIURE el arte de la guerra coreografia i direcció juan carlos lérida 4,6,13/05
RADICALS LLIURE this is my life (2a. part) dramaturgia i direcció jordi fondevila 9,10 i 13/05
hedda gabler de henrik ibsen direcció thomas ostermeier 12 i 13/05
he de ser castigat per no haver estimat mai ningú de carles santos 17,18,19,24
25 i 26/05
creació 2007 coreografia i direcció maría muñoz i pep ramis 24 a 27/05
concert d'albert pla. vida y milagros 31/05 i 1/06
.JUNY 07
concert d'albert pla. vida y milagros 31/05 i 1/06
bcn grec festival 2666 de roberto bolaño direcció àlex rigola 5 a 8/06
.JULIOL 07
bcn grec festival long life direcció alvis hermanis nou teatre de riga 5 a 8/07
bcn grec festival los copi(s) de copi direcció marcial di fonzo bo i elise vigier 12 a 15/07
bcn grec festival tondo redondo de date danza 14/07
bcn grec festival la pilooota de marduix, l’estenedor, toc de retruc 15/07
bcn grec festival eva perón de copi direcció marcial di fonzo bo 17 i 18/07
bcn grec festival gaivota. tema per a un conte breu inspirat en l'obra "la gavina" d'anton txèkhov direcció enrique diaz 20 a 22/07
   
   
  TEMPORADA ACTUAL 2008-2009